Wynajem podnośników koszowych, Wynajem podestów ruchomych

LP
Fotografia
Nazwa
Opis
Cena
1
GENIE Z45/25 WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA PLATFORMY 13,9M , WYSOKOŚĆ ROBOCZA 15,9M CENA NAJMU ZA DOBĘ - 150ZŁ+VAT szczegóły...

 

za mies.-4000zł+VAT zł
2
HAULOTTE HA16SPXWYSOKOŚĆ POMOSTU - 16M, UDŹWIG W KOSZU 227KG MASA WŁASNA 6700KG CENA NAJMU ZA DOBĘ 150ZŁ+VAT szczegóły...

 

za mies.- 4000zł+VAT zł
3
HAULOTTE HA20PXWYSOKOŚĆ PLATFORMY ROBOCZEJ 18,6M WYSOKOŚĆ ROBOCZA 20,5M CENA NAJMU ZA DOBĘ 200ZŁ+VAT szczegóły...

 

za mies. 5000zł+VAT zł
4
HAULOTTE HA260PXPODNOŚNIK PRZEGUBOWY TELESKOPOWY WAGA 16T WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA 26M CENA NAJMU ZA DOBĘ 300ZŁ + VAT szczegóły...

 

za mies. 7000zl+VAT zł
5
JLG 660SJCPODNOŚNIK PRZEGUBOWY GĄSIENICOWY WYSOKOŚĆ ROBOCZA 22M CENA NAJMU ZA DOBĘ 400ZŁ + VAT szczegóły...

 

za mies. 10000zł+VAT zł
6
GENIE 5390WYSOKOŚĆ DO POMOSTU 16M, WYSOKOŚĆ ROBOCZA 198M, UDŹWIG 680KG CENA NAJMU ZA DOBĘ 200ZŁ + VAT szczegóły...

 

za mies.-5000zł+VAT zł

Jesteśmy firmą oferującą wynajem podnośników koszowych. Nasze urządzenia pozwalają na wykonywanie różnych, w tym również bardzo skomplikowanych prac na wysokościach. Podnośnik koszowy (inaczej zwyżka) może być wykorzystywany do:

W naszej firmie posiadamy szeroki asortyment podestów ruchomych, zwyżek, które podnoszą operatorów do nawet 43 metrów wysokości: podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki gąsienicowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wszystkich naszych urządzeń. Na stanie w firmie znajdują się takie marki jak JLG, HAULOTTE, GENIE, GROVE. Gwarantujemy niskie ceny, profesjonalny dozór urządzeń, które wypożyczamy. W naszym cenniku uwzględniliśmy zarówno cenę najmu za dobę wypożyczenia podnośnika koszowego, zwyżki, jak i za cały miesiąc. Oferujemy wynajem – podnośnik nożycowy; wynajem – podnośnik przegubowy; wynajem – podnośnik teleskopowy. U nas znajdziesz praktycznie każdy rodzaj zwyżki.

Czym różnią się nasze podnośniki koszowe od zwyżek stosowanych w konkurencyjnych firmach? W firmie dbamy o to, by podesty ruchome były odpowiednio dozorowane, nasi operatorzy przestrzegają wszystkich przepisów i norm Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki temu wiemy, że praca – wynajem podestów ruchomych – jest bezpiecznym zajęciem i nikomu nie grozi nic złego podczas jej wykonywania. To jeden z najważniejszych czynników sprawiający, że wynajem podnośnika u nas jest najlepszym wyborem.

Drugim aspektem wynajmu zwyżek jest nasza solidność, profesjonalizm i terminowość w wykonywaniu zleceń. To sprawia, że wszyscy klienci wynajmujący podnośniki teleskopowy, podnośniki przegubowe, podnośniki nożycowe są w stu procentach zadowoleni z usług, które oferujemy.

Skorzystaj z naszych podnośników koszowych.

powrót